ІнфоЛьвів
Сьогодні: 18 лютого 2020 Про нас | Контакт
погода Львів прогноз погоды

Партнери

Громадські організації / NGO
Center for Interreligious Understanding/Центр Міжрелігійного Порозуміння John Paul II Center for Interreligious Dialogue The Richard Mauthe Center for Faith, Spirituality, and Social Justice
Інформаційні партнери/Information agencies
РІСУ/RISU
Навчальні заклади / Educational institutions
Інститут Екуменічних Студій/Institute of Ecumenical Studies
Міжнародні фонди / International foundations
The Russell Berrie Foundation
Актуально / News

Молитва за мир у Свято-Покровському кафедральному соборі Львівської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату (Libertas)

До Львова завітає Директор Центру Міжрелігійного Діалогу ім. Івана Павла ІІ Рабин Джек Бемпорад (LvivCityCouncil)

Календар подій Львівської міської ради на 07.05.2013 (LvivCityCouncil)

Центр міжконфесійного та міжрелігійного діалогу у Львові співпрацюватиме з учасниками програм Європейського Союзу (LvivCityCouncil)

«Лібертас» прагне до міжрелігійного діалогу (ГромадськийПростір)

Центр міжконфесійного діалогу хоче відкрити дім престарілих у Львові (zaxid.net)

Во Львов прибудет муфтий Украины шейх Ахмед Тамим (НовостиЛьвова)

На відкриття Центру Міжконфесійного та Міжрелігійного Діалогу до Львова прибуде Муфтій України (Galinfo)

Inauguration Program of the Libertas Center (Lviv, Ukraine)

Програма інавгурації Центру (Лібертас)

A Center for Interconfessional and Interreligious Dialogue to be opened in Lviv, Ukraine (Ukraine LIBERTAS CENTER)

АНОНС: Міжконфесійний та міжрелігійний діалог започатковують у Львові. (Україна)

×

 

«Лібертас» прагне до міжрелігійного діалогу

2013-04-27 04:11:38
 
 

У травні у Львові відкриють Центр міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас». Відтак, робота Центру полягатиме у спільній роботі представників різних конфесій та релігій над різноманітними соціальними проектами.

Відкриття Центру «Лібертас» у Львові відбудеться 7 травня у міській Ратуші за участі Єпископа Фрібурга, Лозанни та Женеви (РКЦ) Чарльза Морерода, Президента Міжнародної Федерації Католицьких Університетів Антоні Чернери, директора Центру Міжрелігійного Порозуміння Рабина Джека Бемпорада.

Окрім того, спеціальними гостями церемонії відкриття будуть Муфтій України шейх Ахмед Тамім та керівник відділу зовнішніх зв`язків Духовного управління мусульман України Аль-Халавані Хусамеддін.

В подальшому ж практична роль Центру полягатиме у заснуванні у Львові різноманітних програм для осіб старшого віку, дітей-сиріт, а також для жінок, які зазнали насильства. Ініціатори створення «Лібертас» прагнуть залучати до своїх проектів представників різних конфесій, церков, релігій.

«Ми організовуватимемо різні програми, спрямовані на молодь. Хочемо, приміром, проводити щорічний Фестиваль релігійної музики Східної Європи у Львові. Також ми будемо організовувати різні виїзні тренінги для нашої молоді у країни Західної та Східної Європи для того, щоб вона ознайомлювалися з тим, як живуть спільноти людей різних релігій та конфесій», - розповів Тарас Дзюбанський, голова Центру міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас» у Львові.

Довідка

ГО Центр міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас» (Libertas) діятиме у Львові з метою розвитку академічного діалогу між представниками Церков та релігійних рухів на місцевому та міжнародному рівні. В академічній сфері центр організовуватиме конференції, семінари та лекції, з метою дослідження та вивчення міжконфесійної та міжрелігійної тематики та проблематики та ознайомлення з ними суспільства. На практичному рівні представники центру реалізовуватимуть соціальні проекти за участю представників та членів різних конфесій та релігій заради імплементації спільних людських цінностей, духовної культури, поваги, толерантності в суспільстві. Застосовуючи наукові методи та інноваційний спосіб мислення в царині міжконфесійного та міжрелігійного діалогу, центр спрямовуватиме свою діяльність на встановлення зв’язків між зацікавленими сторонами в сфері академічного вивчення феноменології діалогу, поваги, порозуміння та співпраці в соціальних проектах.