Рабин Джек зустрічався з багатьма релігійними лідерами світу, зокрема, з Папою Іваном Павлом ІІ, Далай Ламою та колишнім президентом Ірану Мохамедом Хатамі. Свого часу рабин Джек співпрацював із Кардиналом Вілебрандом та Кардиналом Касіді над встановленням дипломатичних відносин між державою Ватикан та державою Ізраїль.

Сьогодні ми живемо у щораз більш релігійно плюралистичному світі, де більшість народів не сприймають примусове навернення. Щоби зберегти мир та спокій у такому середовищі, потрібно працювати над спільними цінностями, які пропагують наші релігії. Єдиний шлях до розуміння один одного – це виробити почуття та розуміння того, що коли ми спілкуємося одні з одним, то нас вже об’єднує наша спільна людська природа.

Рабин Джек Бемпорад

Довідка

 

Джек Бемпорад народився у Флоренції в Італії у 1932 році. У ранньому віці переїхав до Сполучених Штатів Америки. Як головний рабин очолював спільноти в штатах Техас, Каліфорнія та Нью-Джерсі. У 1992 році заснував Центр Міжрелігійного Порозуміння. За свій внесок у розвиток міжрелігійного діалогу Бемпорад нагороджений численними нагородами від світових міжрелігійних рухів та фундацій. Автор книги «Наш Вік: Нова Історична епоха Християнсько-Єврейського Порозуміння», Бемпорад також працював над такими статтями як «Душа в Юдаїзмі» та «Страждання в Юдаїзмі, Християнстві та Ісламі» для Енциклопедії Релігій видавництва Макмілана.