ІнфоЛьвів
Сьогодні: 18 лютого 2020 Про нас | Контакт
погода Львів прогноз погоды

Партнери

Громадські організації / NGO
Center for Interreligious Understanding/Центр Міжрелігійного Порозуміння John Paul II Center for Interreligious Dialogue The Richard Mauthe Center for Faith, Spirituality, and Social Justice
Інформаційні партнери/Information agencies
РІСУ/RISU
Навчальні заклади / Educational institutions
Інститут Екуменічних Студій/Institute of Ecumenical Studies
Міжнародні фонди / International foundations
The Russell Berrie Foundation
Актуально / News

Молитва за мир у Свято-Покровському кафедральному соборі Львівської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату (Libertas)

До Львова завітає Директор Центру Міжрелігійного Діалогу ім. Івана Павла ІІ Рабин Джек Бемпорад (LvivCityCouncil)

Календар подій Львівської міської ради на 07.05.2013 (LvivCityCouncil)

Центр міжконфесійного та міжрелігійного діалогу у Львові співпрацюватиме з учасниками програм Європейського Союзу (LvivCityCouncil)

«Лібертас» прагне до міжрелігійного діалогу (ГромадськийПростір)

Центр міжконфесійного діалогу хоче відкрити дім престарілих у Львові (zaxid.net)

Во Львов прибудет муфтий Украины шейх Ахмед Тамим (НовостиЛьвова)

На відкриття Центру Міжконфесійного та Міжрелігійного Діалогу до Львова прибуде Муфтій України (Galinfo)

Inauguration Program of the Libertas Center (Lviv, Ukraine)

Програма інавгурації Центру (Лібертас)

A Center for Interconfessional and Interreligious Dialogue to be opened in Lviv, Ukraine (Ukraine LIBERTAS CENTER)

АНОНС: Міжконфесійний та міжрелігійний діалог започатковують у Львові. (Україна)

×

 

Молитва за мир у Свято-Покровському кафедральному соборі Львівської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату

2013-05-04 09:00:12

У Світлий понеділок, 6 травня 2013 року о 18:30 год. у Свято-Покровському кафедральному соборі (Грушевського, 2) Львівської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату відбудеться Молитва за мир, яку очолить Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій (Рудюк). В екуменічній молитві також візьме участь Єпископ Фрібурга, Лозанни та Женеви Чарльз Морерод (Римо-Католицька Церква), який завітає до Львова у рамках урочистого відкриття  Центру міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас».

Серед учасників молитви, які також прибудуть на інавгурацію центру, будуть Антоні Чернера - Президент-емерит Міжнародної Федерації Католицьких Університетів; Рабин Джек Бемпорад - Директор Центру Міжрелігійного Порозуміння; Брюс Вілямс, довголітній викладач Папського Університету святого Томи Аквінського, представники інших християнських конфесій міста. Нагадуємо, що урочисте відкриття центру міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас» відбудеться 7 травня 2013 року. Інавгурація розпочнеться о 9.15 год. за адресою пл.Ринок,1, Великий сесійний зал Львівської міської ради.

Довідка. Чарльз Морерод народився у Рязу у Швейцарії (1961 р.). У 1983-ому році Чарльз вступив до чину святого Домініка та був висвячений на священика в Женеві у 1988-ому. Отримав ступінь доктора богослов’я у Фрібурзькому Університеті у 1994-ому, а згодом, у 2004-ому, захистив докторську дисертацію з філософії у Тулузькому Католицькому Університеті у Франції. З 1997-ого працював редактором франкомовного журналу Nova et Vetera. Автор 8-ми книг, 120 статей та організатор понад 90 конференцій на філософські, богословські та екуменічні тематики, Морерод, окрім багатьох інших призначень у Католицькій Церкві, обіймав та обіймає наступні посади:

  • 3 2001 — член Англікансько-Римо-Католицької Міжнародної Комісії (ARCIC)
  • 3 2005 — член Спільної Міжнародної Богословської Комісії з Діалогу між Римо Католицькою та Православними Церквами
  • З 2008 — член Папської Академії святого Томи Аквінського
  • З 2009 — Генеральний Секретар Міжнародної Богословської Комісії та Консультор до Конгрегації щодо Віросповідування у Ватикані
  • 3 2003-2009 — Декан філософського факультету Папського університету святого Томи Аквінського
  • 3 2009 — Ректор Папського Університету святого Томи Аквінського
  • 11 грудня 2012 — висвячений на єпископа Фрібурга, Лозанни та Женеви у Швейцарії
  • З 12 червня 2012 — член Конгрегації Католицької Освіти у Ватикані.

Під час відкриття центру «Лібертас» Чарльз Морерод виступить із доповіддю про важливість міжцерковного діалогу та розповість про свій багаторічний досвід праці у змішаних богословських комісіях Православно-Католицького діалогу.